Отборът на Спартак води на Лудогорец II с 3:0 през второто полувреме

...

Второ полувреме: Спартак - Лудогорец II 3:0. Гостите останаха с 10 души

Отборът на Спартак води на Лудогорец II с 3:0 през второто полувреме на мача от 16-и кръг във Втора лига на стадион " Спартак ".

Първото полувреме се развиваше равностойно, без чисти обстановки пред двете порти, само че в края му " соколите " съумяха да нанесат своя удар.

Те поведоха след първото си чисто състояние в 42-рата минута. Тогава Йохан Н`зи изведе с невисок акуратен пас отдясно Атанас Зехиров, който от дребен ъгъл с удар над вратаря откри резултата - 1:0.

Малко по-късно Спартак се размина с второ попадение. Ахмедов изведе Сабри самичък против вратаря, само че нападателят не съумя да овладее топката и вратарят я улови.

В 54-тата минута гостите останаха с 10 души. Бранимир Костадинов получи пряк червен картон, откакто спъна откъсналия се самичък против вратаря Мехмед Сабри.

В 59-ата минута Спартак удвои резултата. Румен Руменов подвигна отдясно, Виктор Митев отклони топката, тя се отби от дясната странична греда и Ахмед Ахмедов я насочи в мрежата - 2:0.

В 67-ата минута спартаклии оформиха класиката. След двойно подаване със Сабри Румен Руменов с техничен шут насочи кълбото в мрежата в долния ляв ъгъл за 3:0.

Съставът на домакините: 23. Георги Георгиев, 81. Атанас Зехиров, 44. Ангел Грънчов (69 - 3. Преслав Петров), 6. Александър Цветков, 2. Велислав Боев, 18. Хидает Хюсеин (46 - 10. Румен Руменов), 13. Георги Мариянов (76 - 78. Айвън Ангелов), 11. Виктор Митев (69 - 5. Йоан Бауренски), 9. Мехмед Сабри, 29. Ахмед Ахмедов, 75. Йохан Н`зи

Резерви: 89. Никола Виденов, 8. Божидар Васев, 45. Даниел Начев, 88. Симеон Иванов, 7. Евгений Илиев

Съдия: Димитър Димитров, асистенти: Георги Великов, Мартин Михайлов (и тримата от София)

Източник: petel.bg